دوره ی مکالمه ی موقعیتی

دوره ی مکالمه ی موقعیتی یعنی دوره ای که شامل تقویت مکالمه در تمام موقعیت های جامعه است. این دوره شامل تقویت مکالمه در تمامی موقعیت هایی از جامعه است که به آن نیازمندید. از آشنایی با قواعد جمله سازی، تقویت لغت و اصطلاح تا تقویت مکالمه ی روزمره مکالمه در تمامی موقعیت ها از معرفی کردن خود و بحث در مورد ابتدایی ترین موضوعات، برای مثال موضوعات خانواده، شغل و تحصیلات تا سایر موضوعات از قبیل فرودگاه، مراکز درمانی، مراکز آرایشی، هتل، مراکز خرید و حتی نحوه ی مکالمه در مصاحبه ی کاری و ... . به این صورت که تمامی لغات و اصطلاحات و مکالمه ی مربوط به آن موقعیت ها به شما تدریس خواهند شد.

این دوره شامل تقویت تمام جزییات مهارت Speaking موقعیتی از قبیل: Speaking, Vocabulary, Idiom و همچنین آشنایی با قواعد جمله سازی و جلسات بحث آزاد است و ویژه ی تمام افراد از سطح مبتدی تا پیشرفته میباشد.

هر ترم شامل: 15 جلسه میباشد.

مدت زمان هر جلسه: یک ساعت و 10 دقیقه میباشد.

تعداد جلسات در هر هفته: 3 جلسه است (که بنا به درخواست و صلاح دید زبان آموز میتواند کمتر و یا بیشتر شود که در جلسه ی مشاوره ی رایگان پیش از ثبتنام، در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.).

هزینه ی هر جلسه: 200/000 تومان میباشد.

انتخاب روزها و ساعت برگزاری کلاس ها به دلخواه و به انتخاب زبان آموز است (که در جلسه ی مشاوره ی رایگان پیش از ثبتنام، در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.).

منابع دوره، در جلسه ی مشاوره ی رایگان پیش از ثبتنام، معرفی خواهند شد و پس از قطعی شدن ثبتنام و پیش از شروع دوره، از طریق آکادمی در اختیار زبان آموز قرار خواهند گرفت و در جلسات کلاس توسط مدرس تدریس خواهند شد.

نحوه ی برگزاری دوره: دوره هم میتواند به صورت آنلاین (و از طریق پلتفرم هایی که از طرف آکادمی به شما معرفی خواهند شد و همچنین قابلیت ضبط کلاس ها را دارند برگزار شود) و هم میتواند به صورت آفلاین (حضوری) برگزار شود (که بنا به درخواست و صلاح دید زبان آموز و در جلسه ی مشاوره ی رایگان پیش از ثبتنام، در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.).

نحوه ی برگزاری دوره: دوره هم میتواند به صورت خصوصی و هم میتواند به صورت عمومی برگزار شود (که بنا به درخواست و صلاح دید زبان آموز و در جلسه ی مشاوره ی رایگان پیش از ثبتنام، در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.).

این دوره ویژه ی تمامی افراد از سطح مبتدی تا پیشرفته میباشد. 

این دوره، شامل پشتیبانی 24 ساعته میباشد

کد رویداد :

مجموعه رویداد :انگلیسی عمومی

قیمت : 35,000,000 ریال

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .