دوره ی مکالمه ی عمومی

این دوره شامل تقویت مکالمه ی عمومی در تمامی موقعیت هایی از جامعه است که به آن نیازمندید. از آشنایی با قواعد جمله سازی، تقویت لغت و اصطلاح تا تقویت مکالمه ی روزمره و مکالمه در تمامی موقعیت ها و بحث در مورد ابتدایی ترین موضوعات از معرفی کردن خود، خانواده، شغل و تحصیلات تا سایر موضوعات از قبیل فرودگاه، مراکز درمانی، مراکز آرایشی، هتل، مراکز خرید و حتی نحوه ی مکالمه در مصاحبه ی کاری و ... . به این صورت که تمامی لغات و اصطلاحات و مکالمه ی مربوط به آن موقعیت ها به شما تدریس خواهند شد.

این دوره شامل تقویت تمام جزییات مهارت Speaking عمومی خواهد بود از قبیل: Speaking, Vocabulary, Idiom و همچنین آشنایی با قواعد جمله سازی و جلسات بحث آزاد است و ویژه ی تمام افراد از سطح مبتدی تا پیشرفته خواهد بود. 

هر ترم شامل: 15 جلسه میباشد.

مدت زمان هر جلسه: یک ساعت و 10 دقیقه میباشد.

تعداد جلسات در هر هفته: 3 جلسه است (که بنا به درخواست و صلاح دید زبان آموز میتواند کمتر و یا بیشتر شود که در جلسه ی مشاوره ی رایگان پیش از ثبتنام، در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.).

هزینه ی هر جلسه: 200/000 تومان میباشد.

انتخاب روزها و ساعت برگزاری کلاس ها به دلخواه و به انتخاب زبان آموز است (که در جلسه ی مشاوره ی رایگان پیش از ثبتنام، در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.).

منابع دوره، در جلسه ی مشاوره ی رایگان پیش از ثبتنام، معرفی خواهند شد و پس از قطعی شدن ثبتنام و پیش از شروع دوره، از طریق آکادمی در اختیار زبان آموز قرار خواهند گرفت و در جلسات کلاس توسط مدرس تدریس خواهند شد.

نحوه ی برگزاری دوره: دوره هم میتواند به صورت آنلاین (و از طریق پلتفرم هایی که از طرف آکادمی به شما معرفی خواهند شد و همچنین قابلیت ضبط کلاس ها را دارند برگزار شود) و هم میتواند به صورت آفلاین (حضوری) برگزار شود (که بنا به درخواست و صلاح دید زبان آموز و در جلسه ی مشاوره ی رایگان پیش از ثبتنام، در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.).

نحوه ی برگزاری دوره: دوره هم میتواند به صورت خصوصی و هم میتواند به صورت عمومی برگزار شود (که بنا به درخواست و صلاح دید زبان آموز و در جلسه ی مشاوره ی رایگان پیش از ثبتنام، در مورد آن تصمیم گیری خواهد شد.).

این دوره ویژه ی تمامی افراد از سطح مبتدی تا پیشرفته میباشد. 

این دوره، شامل پشتیبانی 24 ساعته میباشد.

کد رویداد :

مجموعه رویداد :انگلیسی عمومی

قیمت : 35,000,000 ریال

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .