پگموند چیست؟


پگموند چیست؟

آکادمی تخصصی زبان انگلیسی پگموند در سال 1400 با هدف ارائه روش ها و دوره‌های آموزشی  اصولی، کاربردی و هدفمند و براساس هدف و نیاز و علاقه افراد از یادگیری زبان انگلیسی، تاسیس شد.

من پگاه امیریان مدیر و موسس پگموند، افتخار همکاری با موسسات و آموزشگاه‌های به نام این عرصه را از سال 1389 تاکنون در تمامی رده‌های سنی، سطوح مختلف، کتب و دوره‌های آموزشی متفاوت را داشته‌ام. تحصیلات من، در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی کامپیوتر شاخه نرم‌افزار، در مقطع کارشناسی ارشد در رشته زبان انگلیسی شاخه آموزش و در مقطع دکتری در رشته زبان انگلیسی شاخه زبانشناسی بوده است.

در پگموند دغدغه ما ارائه بهترین روش‌ ها و دوره های آموزشی است تا زبان‌آموزان بتوانند زبان انگلیسی را در کاربردی ترین حالت ممکن و با بالاترین کیفیت و سریع ترین زمان، به صورت اصولی یاد بگیرند. پگموند سبک نوین یادگیری است و شما به کمک روش‌ ها و دوره های آموزشی پگموند می‌توانید به صورت اصولی، کاربردی و هدفمند، زبان انگلیسی را فرا بگیرید و تاثیرات مثبت آن را در تمام ابعاد زندگی خود به‌وضوح ببینید.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا پس از سپری کردن دوره های آموزشی پگموند، به‌خوبی انگلیسی را صحبت کنید و از آن بهره ببرید.

ما در پگموند صفر تا صد مسیر یادگیری زبان انگلیسی را برای شما ترسیم می‌کنیم و در هر سطح و هر سنی که باشید می‌توانید دوره دلخواه خود را براساس هدف، نیاز و علاقه خود از یادگیری زبان انگلیسی از بین لیست دوره‌های پگموند انتخاب کنید یا درخواست طراحی دوره دلخواه خود را داشته باشید. پیش از هر انتخابی نیز، موسسه ما با ارائه جلسه مشاوره و تعیین سطح رایگان در کنار شما خواهد بود تا بتوانید با خیالی آسوده در مسیر یادگیری قدم بگذارید.

برای دریافت آخرین اخبار و پیشنهادات ویژه لطفا در خبرنامه ما ثبت نام کنید .